SEXY POSTAVA
A PEVNÉ ZDRAVIE 

bez diét a obmedzovania?  

Je to vôbec možné?Informácií, ako schudnúť a žiť zdravšie je na internete mnoho, ale nájsť ucelený program, ktorý by naozaj fungoval, nie je jednoduché. Preto sme pre teba vytvorili knihu, ktorá je viac než len kuchárka plná zdravých receptov. Ide o kompletného sprievodcu, ktorý vás prevedie princípmi čistého stravovania a vy dáte raz a navždy zbohom prebytočným kilám.

V tejto jedinečnej knihe sme dali dokopy skúsenosti 10 slovenských a českých odborníkov na fitness, zdravie a stravovanie. Navyše sme pridali 21-dňový jedálniček s nákupným zoznamom, takže budete hneď vedieť, ako začať.

Vedzte, že krásne a zdravé telo nie je o večnom jedení suchárov a šalátov - práve naopak. Pripravte sa na nálož jedla, ktorá vám dodá energiu, vitalitu a zdravie.

 

TÁTO KNIHA JE JEDINEČNÁ, PRETOŽE:

Dostanete kompletný jedálniček na 21 dní zostavený expertom na výživu a k tomu nákupné zoznamy

Pracovalo na nej 10 odborníkov, ktorí sa podelili o svoje skúsenosti a vložili do nej kus svojho srdca

Obsahuje 107 chutných a jednoduchých receptov z dostupných surovín

Kniha predstavuje komplexný návod ako na zdravé stravovanie krok za krokom - zamávate diétam navždy.

JEJ ZÁKLADNÉ STAVEBNÉ KAMENE SÚ:

ZDRAVÝ JEDÁLNIČEK

Kniha je o koncepte „čistého stravovania”. Cieľom je naučiť sa konzumovať a pripravovať dostupné a čo najmenej spracované potraviny. Minimum farbív, konzervantov, rafinovaných cukrov a ďalších škodlivých látok.

STRAVOVACIE NÁVYKY

Zapracujeme na vašich stravovacích návykoch. Máte často chuť na sladké? Alebo vás trápi večerný hlad? Zistite, čo tým vaše telo signalizuje a ako mu zdravo vyhovieť. Dáme STOP závislosti na nezdravých potravinách!

MOTIVÁCIA A ZVLÁDANIE STRESU

Pridali sme návody, ako sa účinne vyrovnať so stresom a množstvo tipov, aby ste na ceste za novým JA neboli sami a vytrvali až kým si nevybudujete prirodzený návyk.

TÝM TO ALE NEKONČÍ:

 

 • Naučíte sa nakupovať tak, aby ste už viac nenaleteli trikom obchodníkov a kupovali zdravo, výhodne a dobre.
 • Získate tipy, ako si udržať zdravú a štíhlu postavu raz a navždy - bez trápenia a diét.
 • Zistíte, ktoré potraviny kupovať v BIO kvalite a ktoré nie.
 • Ujasníte si, kvôli čomu priberáte a ako sa tomu vyhnúť.
 • Budete mať vždy po ruke nádherné fotografie receptov, ktoré vás naladia na zdravé maškrtenie.
 • Pri každom recepte sú napísané jeho benefity pre zdravie či chudnutie.
 • Nechýbajú užitočné rady, ako zásobiť kuchyňu, ušetriť čas pri varení, či aké snacky nosiť so sebou.
 • V knihe na vás čaká množstvo motivácie a podpory, aby ste na ceste za krásnou postavou nikdy neboli bez pomoci.

TAKTO VYZERAJÚ UKÁŽKY Z KNIHY, KTORÚ SI ZAMILUJETE:

 

JE URČENÁ PRE VÁS IBA AK CHCETE:

 

 • Prestať hľadať výhovorky a prevziať zodpovednosť za svoje zdravie.
 • Pochopiť, prečo máte niektoré nezdravé návyky a ako sa ich zbaviť raz a navždy.
 • Mať vždy po ruke recepty, ktoré sú overené špecialistami na výživu.
 • Byť obdivovaný svojim okolím za dosiahnuté výsledky.
 • Mať viac energie, vitality a cítiť sa vo svojom tele skvele.
 • Byť príťažlivý a žiadaný v práci aj v osobnom živote.
 • Zbaviť sa problémov s pleťou, ktoré sú spôsobené zlou stravou.
 • Dokázať samým sebe, že patríte medzi 5% ľudí, ktorí to so svojou postavou a zdravím myslia vážne.

UŽ LEN PRI TÝCHTO NEODOLATEĽNÝCH FOTOGRAFIÁCH SA VÁM BUDÚ ZBIEHAŤ SLINKY:

 

KU KNIHE VÁM PRIBALÍME AJ 2 E-BONUSY ZDARMA:

Recepty na zdravé chuťovky

v hodnote 7 Eúr

Maškrťte zdravo a chutne. Množstvo receptov, vďaka ktorým zaženiete hlad zdravo.

Fitness plán pre ploché bruško a pevnú postavu v hodnote 7 Eúr

15-minútové cvičebné plány na spevnie tela a zlepšenie nálady.

A každý, kto si kúpi knižku do 30.10 a pošle nám potvrdenie o kúpe na mail bonus@fitakademia.sk, dostane meditačné nahrávky na pokojný spánok a uvoľnenie stresu k tomu ZDARMA tiež.

KTO STOJÍ ZA JEJ TVORBOU:

Barbora Gamanová
Barbora Gamanová

Výživová poradkyňa. Zakladateľka projektu chudnutie-zdravastrava.sk. Už viac ako 5 rokov pomáha dosahovať ženám zdravšiu a krásnejšiu postavu.

Kamilka Pavlíčková
Kamilka Pavlíčková

Dlhoročná IFBB bikini fitness, fitness tréner Amix nutrition. Svojim zdravým životným štýlom pomáha a inšpiruje desatisíce žien v Česku a na Slovensku.

Bc. Veronika Guľášová
Bc. Veronika Guľášová

Majsterka Slovenska v bikini fitness. Získala viacero ocenení na medzinárodnej úrovni. Má dlhoročné skúsenosti v oblasti stravovania a je vášnivou fitness trénerkou v Košiciach.

Mgr. Jakub Strigáč
Mgr. Jakub Strigáč

Diplomovaný kondičný tréner, bývalý aktívny reprezentant SR v naturálnej kulturistike s titulmi Majstra Slovenska či Európy. Už 14 rokov sa venuje fitness.

Mgr. Martin Čupka
Mgr. Martin Čupka

Konzultant pre optimálnu, resp. športovú výživu a člen Aliancie výživových poradcov ČR. Prostredníctvom odborných prednášok vzdeláva verejnosť. Môžete ho poznať z televízie Markíza.

Martina Struhačková
Martina Struhačková

S fitnessom je prepojená celý život. Aktívna fitness trénerka s bohatými skúsenosťami v oblasti zdravého stravovania.

Mgr. Karolína Huvarová
Mgr. Karolína Huvarová

IFBB Bikini fitness, vicemajsterka v bikini fitness na majstrovstvách Moravy, fitness trénerka s viac ako 12-ročnými skúsenosťami.

Ing. Petra Pavuková
Ing. Petra Pavuková

Nutricionistka, odborníčka na zdravú, klinickú výživu a redukciu hmotnosti. Odborne pomáha ľudom zbaviť sa nezdravých návykov a dosiahnuť ideálnu hmotnosť a pevné zdravie.

Mgr. Petra Ondrašáková
Mgr. Petra Ondrašáková

Vyštudovaná farmaceutka s vášňou pre zdravý životný štýl. Verí tomu, že zdravá, vyvážená strava a životný štýl je základ, ako sa vyhnúť chorobám a liekom. Môžete poznať z RTVS.

Ing. Veronika Gandi
Ing. Veronika Gandi

Vášnivá foodblogerka a redaktorka projektu fitakademia.sk. Už niekoľko rokov uprednostňuje kuchyňu z nespracovaných potravín.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY PRED KÚPOU:

 • 1
  Čím sa knižka líši od ostatných kuchárok?
  Táto knižka je viac než len kuchárka plná receptov. Ide o kompletného sprievodcu, ktorý vám okrem iného ukáže, ako pomocou chutných receptov z čo najmenej spracovaných potravín udržať štíhlu postavu a pevné zdravie. K tomu dostanete 21-dňový jedálniček s nákupným zoznamom, takže budete hneď vedieť, ako začať. A okrem iného obsahuje aj plno riadkov motivácie a podpory na vašej ceste za krajším a zdravším JA.
 • 2
  Čo ak predsalen nebudeme s knižkou spokojný alebo mi nejakým spôsobom nesadne?
  Bez udania dôvodu nám môžete kedykoľvek v priebehu 60 dní od kúpy napísať a my vám bez akejkoľvek otázky vrátime peniaze. Chceme, aby ste boli naozaj spokojný. V opačnom prípade, naša práca nemá význam.
 • 3
  Je cena knihy priamoúmerná kvalite jej obsahu?
  V knihe sú zhrnuté dlhoročné skúsenosti odborníkov na výživu. Za klasickú hodinovú konzultáciu by ste u jedného z nich zaplatili viac ako je cena knihy. Takto máte od viacerých odborníkov všetko pokope a to len v cene knihy spolu s dvoma bonusmi v hodnote 14 Eúr ZADARMO

ČO HOVORIA NA KNIHU PRVÍ ČITATELIA:

 

Túto knižku som si zamilovala. Je skvelá na nakopnutie organizmu, je v ňom veľa užitočných rád, ako sa začať správne stravovať a tým si nielen prečistiť organizmus, ale aj zhodiť nadbytočné kilá. Najväčšou výhodou je, že všetky suroviny sú dostupné a nemusíte ich zháňať kade tade. Určite ju odporúčam všetkým, ktorí majú radi zdravú stravu alebo sa chcú začať zdravo stravovať, aby si túto knižku zadovážili. Pretože nie je nič lepšie, ako cítiť sa dobre a zdravo! Je vidieť, že na nej pracovali skúsení ľudia a tak vedia, čo je pre nás dobré a čo nám dokáže pomôcť.

Žaneta Fuceková

Táto knižka je skvelá pomoc pre ľudí, ktorí majú chuť niečo urobiť pre svoje zdravie, ale sú príliš pohodlní alebo nemajú dostatok času na zisťovanie informácií o tom, čo je pre ich telo vhodné, aké potraviny sa majú počas dňa jesť a ešte aj hľadať nejaké chutné recepty, ktoré by obsahovali všetko potrebné, čo nášmu telu chýba alebo čo by malo dostávať. Úvod ma doslova strhol, nabudil a dostala som množstvo infomácií, aby som sa s radosťou pustila do toho. Samotná kniha je skvelo spracovaná.

Mária Grossová

Knižka je veľmi dobrým spoločníkom na ceste za zdravím a vytúženu postavou. Popisuje tipy ako pomocou maličkých zmien zrýchliť metabolizmus a zlepšiť kondíciu. Táto knižka mňa aj mojich priateľov bude sprevádzať životom. Pomohla mi zmeniť môj životný štýl. Vďaka trikom a tipom uvedeným v nej sa cítim vitálnejšie, mám viac energie a život si užívam plnými dúškami .

Stanka Maťugová

Podobných knih aktuálně vzniká nespočetně, nicméně na této kladně hodnotím především: - Zajímavé a čtivé články z počátku knihy. - U každého z receptů je jasné, který je bezlaktózy, lepku, vegetariánský a nebo třeba raw. - Pro fitness nadšence jsou přiloženy i nutriční hodnoty jednotlivých receptů, což se hodí. - Líbí se mi také třítýdenní jídelníček, který je obohacen o samotné nákupní lístky. Skvělý nápad.

Tomáš Rygl

IBA JEDEN KROK VÁS DRŽÍ OD ZDRAVŠIEHO A ŠŤASTNEJŠIEHO JA

 • Vieme, že každý je schopný zmeniť takmer všetko vo svojom živote, ak naozaj chce.
 • Takisto vieme, že to, čo dávate do svojho tela výrazne ovplyvňuje váš život či už v dobrom alebo v zlom.
 • Pokiaľ chcete svoje stravovanie zmeniť, prejsť na nové návyky, musíte mať jasne stanovený plán.
 • A práve ten sme pre vás pripravili.
 • 21-dňový jedálniček zabezpečí, že budete mať oveľa viac energie, schudnete a budete sa cítiť tak dobre, ako pravdepodobne nikdy predtým.
 • Jediné čo musíte, je urobiť prvý krok - rozhodnúť sa pre zmenu a pustiť sa do nej.

 „VERTE, ŽE VŠETKY VAŠE SNY SA MÔŽU SPLNIŤ, AK MÁTE SNAHU ICH REALIZOVAŤ"